Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Bútľavá vŕba strýca Artuša

 

Už túto sobotu 27. januára 2018 môžete vysloviť svoje želanie na lepší život, lepší než ten, ktorý ste doteraz žili, lepší, ako žili vaši predkovia na Rodinných a organizačných konšteláciach v hoteli Empire v Trnave.

Každé slovo je energia. Každé slovo má silu a vibráciu. Zo slov sú vety, vety zhmotňujeme do skutkov. Akú energiu dáme do jediného slova, takú energiu budeme prijímať od života. Ale náš život tvoria aj ľudia – naša rodina, naši predkovia, naši priatelia, naše deti. Ak si oni niečo nestihli počas svojich životov vyriešiť, zdedili to ich potomkovia. Časom sa na rôzne veci ľudia nepamätajú, ale energia ostáva. To my sa do nej narodíme. A zrazu nevieme, čo sa deje, prečo sa to deje a čo s tým máme robiť. Cítime sa nekomfortne v rôznych situáciách, vo vzťahoch, hovoríme, že nemáme dostatok energie.

Príďte nájsť stratenú energiu vášho rodu a my vám ju pomôžeme posilniť.

Adrika Nagyová, adrika@modernabrain.sk, mobil: 0911 709 331

 

27.1.2018 NITRA: Zelený intenzívny seminár
- Bude ho viesť mladá pani doktorka - Iva Dvořáková, ktorá presedlala z klasickej na alternatívnu medicínu s využitím len zelených potravín. Jačmeň a chlorellu GW používa na prevenciu aj liečbu - úpravou dávkovania dokáže ovplyvniť priebeh takmer všetkých bežných, avšak aj súčasných náročných civilizačných a autoimunitných ochorení. Celodenný seminár je určený všetkým, ktorí  sa chcú dozvedieť o kvalite, užívaní a dôležitosti zelených potravín od prenatálneho obdobia až po neskorú starobu,  všetkým,ktorí majú záujem o dlhodobú konzumáciu ZP alebo sa chcú inšpirovať  a hľadajú alternatívnu cestu k zachovaniu zdravia.

21.2.2018 NITRA  Emancipácia mužov a zelené potraviny

Záujemcovia - prihlášky :PaedDr.Anna Machová , +421905 862 895
Motto:
Keď pochopíme život ako dar, svet ako zázrak,
ráno ako začiatok dobrodružnej cesty, 
druhého človeka ako radostné stretnutie, 
stávajú sa obyčajné veci neobyčajnými…

 

5. 4. 2018 – NITRAOd hlavy až k pätám – prednáška Miroslava Hrabicu

autora kníh o zdraví a ľudskom hľadaní, ktorý tiež dobrým slovom, radami aj láskavými rukami pomáha trpiacim k zdraviu a šťastiu.

Krajské osvetové stredisko, Fatranská 3, 17:30 – 19:45 hod.,

www.hrabica.cz

 

Dávam Vám do pozornosti kurz BIOINFORMAČNÝCH TECHNOLÓGIÍ na obnovu fyzického a psychického zdravia, ktorý som sama pred pol rokom absolvovala:

Základný kurz bioinformačních technologií: 8. - 12. 3. 2018 - Brno

TOPlist