OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

Bútľavá vŕba strýca Artuša

 

Prvému príspevku  tejto sekcii (Dar našej zemi - diamantová voda) zvyknem hovoriť "Návod na obsluhu", pretože v krátkosti obsahuje odpovede na všetky dôležité otázky ohľadne užívania DV a narábania s ňou.

 

V druhom príspevku (Konkrétne skúsenosti s DV...) som zhrnul skúsenosti s DV ako svoje vlastné, tak aj mojich blízkych, známych, priateľov a všetkých ktorí sa mi zverili so svojimi zážitkami s týmto zaujímavým fenoménom.

 


 

 

                                                                       Dar našej zemi – diamantová voda

Výpis z autorského článku Aleny Horkej a Kamila Pokorného 

       Už ste niekedy počuli o Diamantovej vode? Pokiaľ nie, prinášame vám zaujímavé a dôležité informácie o zázračnej, priezračne čistej a chuťovo lahodnej tekutine. Vzniká špeciálnou technológiou a je donekonečna reprodukovateľná. Za ten čas, čo vodu užívame sme získali cenné skúsenosti o jej liečivých účinkoch a všestrannom využití, o ktoré sa s vami radi podelíme. 

 Diamantová voda je pramenitá voda u ktorej  bola zrýchlená vibračná frekvencia. Reaguje na želania a úmysly toho kto ju používa a otvára cestu k vyššiemu vedomiu a poznaniu.

       Diamantová voda pochádza z Francúzska a autorom použitej technológie je Francúz Joël Ducatillon. K premene obyčajnej pramenitej vody na vodu Diamantovú používa špeciálne číselné  kódy a hudbu. Technológia predstavuje zostrojenie kódovacieho prístroja, ktorý zaznamenáva viacrozmerné kódy a tie sú schopné premeniť pramenitú vodu na citlivý nástroj. Takáto voda potom preberá informácie, ktoré naberá z najvyšších energií. Zjednodušene by sa dalo povedať, že bežná pramenitá voda sa premení na vodu veľmi živú a inteligentnú.

       Autor technológie vodu najskôr predával v malých fľaškách a ľudia si ju rozmnožovali. Od júna 2002 je Diamantová voda zdarma.  užíva sa a slúži vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Dostáva sa ďalej do riek, jazier a morí…

Ako postupujeme pri vkladaní informácií a našich zámerov do DV ?

       Jednoducho si zoberieme do ruky pohár s Diamantovou vodou (DV) a nahlas vyjadríme svoj zámer, úmysel alebo prianie, napr. zlepšenie určitých zdravotných problémov alebo ich vyliečenie, ale tiež riešenie ťažkých životných situácií, problémov apod. Energia týchto vyslovených úmyslov a prianí opustí plexus solaris a informácia sa zaznamená do DV. Potom sa postupne dostavujú výsledky. Tie sú závislé na sile vyvolaných emócií pri vkladaní informácií. Priania a úmysly je vhodné vkladať do DV i niekoľko krát denne, účinok sa zosilňuje. V niektorých prípadoch táto voda reaguje okamžite.

Aké sú účinky Diamantovej vody?

      ...neuveriteľné a mnohostranné. DV čistí a detoxikuje ľudský organizmus od škodlivých látok, uvoľňuje  a likviduje nazhromaždené energetické bloky, je schopná liečiť mnohé choroby. Pôsobí pozitívne na ľudí, zvieratá a všetku vegetáciu na našej planéte. DV je zrovnávaná s liekmi, predovšetkým s homeopatiou a fytoterapiou.

Kde všade sa môže DV využiť?

       DV pôsobí protizápalovo, dezinfekčne, čistí a bieli zuby, hojí rany, lieči choroby. Každý si ju musí vyskúšať sám. – DV môžeme piť ako bežný nápoj, hodí sa na varenie všetkých pokrmov. Varením, ani mrazením sa jej účinky neznížia. DV ale znižuje účinky alkoholu a kofeínu. Všetky zvieratá dávajú DV prednosť pred obyčajnou. DV môžeme pridávať do kúpeľov, zvlhčovačov, rozprašovačov, zalievajú sa s ňou izbové i záhradné rastliny (vegetácia je oveľa bohatšia). DV sa môže pridať do mastí, krémov, lieči popáleniny, ekzémy, postihnuté kĺby alebo svaly. Možno ju použiť na obklady. DV znižuje obsah chlóru (do bazénov, kúpalísk, studní atd., u stojatých, zelených a páchnucich vôd zastavuje  fermentáciu a rozklad. DV dokáže zabrániť efektu lieku, keď je liek pre dotyčného človeka škodlivý. Odborníci tvrdia, že vibrácia DV sa šíri o to viac, čím viac ľudí ju pije. Za 15 rokov vraj ponesie vegetácia, tekutiny a všetka hmota na Zemi vibrácie DV i vyššie. 

Ako sa DV rozmnožuje a uchováva ?  

       K rozmnoženiu je treba použiť 10% DV na 100% objemu. Napr. na 1 liter DV stačí naliať do fľaše 1dcl hotovej DV a 9 dcl doliať pitnou vodou, prípadne minerálkou a nechať 1 a ½ hodiny pôsobiť, aby sa dosiahlo premeny. Vo fľaši prebehne reakcia a objavia sa bublinky (ale nemusia). Po tejto dobe je voda navibrovaná. Ak dáme 1 liter do 100 litrov vody, musíme čakať 3 hodiny. Príprava DV závisí na množstve a čase. DV uchovávame v sklenených fľašiach (v umelohmotných iba krátkodobo). POZOR – nezabudnite si uchovať rezervu pre ďalšie množenie DV!!

       S DV by sme mali zachádzať láskyplne; je to dar pre celú planétu a podľa autora technológie DV je jej cieľom priviesť všetky bytosti na vyšší stupeň poznania. DV pôsobí a účinkuje v smere, o ktorý ju sami požiadame. 

Skúsenosti s užívaním Diamantovej vody 

       Miznú bolesti žalúdka, nevoľnosť a zažívací ťažkosti * lieči akútne zápaly močových ciest, gynekologické zápaly, pri potieraní podporuje hojenie hnisajúcich infekcií, zápalov, odrenín, škrabancov, bodnutí hmyzom - okamžite miznú bolesť a štípanie, zaceľuje rany a jazvy, opary na perách v počiatočnom štádiu miznú ihneď * potieraním kože lieči ekzémy, dermatologické mykózy a kožné infekcie spôsobené pliesňami a kvasinkami * ako obklady podporuje hojenie bércových vredov * zlepšuje výsledky laboratórnych testov pri odbere krvi (pitím) * afty (vyplachovaním úst) * zjemňuje pokožku a pleť – (omývaním s DV) * zmierni opuchy, ukľudňuje narazené kĺby a svaly (obklady)… stačí pred užitím DV alebo aplikáciou na kožu do nej vložiť svoje prianie alebo úmysel, ktorý práve potrebujete uskutočniť. DV vás odmení kvalitnou a lahodnou chuťou vody z horských prameňov a bystrín.

 


 

 

                                Konkrétne skúsenosti s DV - moje i mojich priateľov

marec 2008

     Môj kolega v práci (najväčší neveriaci Tomáš široko-ďaleko) po niekoľko dní s blahosklonným úsmevom počúval moje rozprávanie o DV, ktorú som dával svojim priateľom. Napokon sa rozhodol a zobral si z nej aj domov, pre svoju manželku, aby si to vyskúšala.
      Po necelom týždni sa mu stalo, že po príchode do práce (chodí skôr ako ja) začal každú chvíľu kýchať. Občas sa mu to stáva, zrejme to jeho kýchanie má alergický pôvod. Keď ho to chytí, zvykne to trvať aj do poludnia a to s frekvenciou 4-5 kýchnutí za minútu.
      Zrejme si spomenul na to, čo som rozprával o DV, lebo si z nej uvaril kafíčko. No a potom milému kafíčku povedal: „Prosím ťa, zariaď, aby mi to kýchanie prestalo.“
      Tušíte správne. V tom momente „ako keď utne“, prestal kýchať a potom už bolo dobre. Až do rána druhého dňa, keď ho to v práci chytilo znova.
      Keď som prišiel do práce, „sťažoval“ sa mi, že ako je to možné, že to už nefunguje. Tak som sa ho spýtal, či včera zadal kafíčku aj príslušné parametre – napr. dokedy to tak má fungovať. Keďže tak neurobil,  „bolo mi hneď jasné“, že zrejme nabehla iba „štandardná verzia“, ktorá má platnosť 24 hodín. On sa s tým uspokojil a mňa potom napadlo, či som naozaj netrafil klinec po hlavičke.
      Čo si to tom myslíte?

      Syn býva na dedine, kde vždy mali vo vodovode veľmi nechutnú vodu a radšej chodili pre vodu k artézskej studni vzdialenej asi 5 km.
      Krátko potom ako začali používať DV, odrazu sa podstatne zmenila chuť vody z vodovodu a dnes už aj tá má celkom inú chuť. Zrejme „sa zariadilo“, aj to čo sa dlhé roky nedalo, aby sa voda vo vodovode mohla vylepšiť, inak upravovať.

apríl 2005

      Mladá mamička - prvorodička mala porodiť dvanásteho v určitom mesiaci. Všetko prebiehalo v poriadku, ibaže nastávajúci Ocinko bol narodený trinásteho toho istého mesiaca. 
      Dvanásteho večer už mala riadne štvorminutové kontrakcie, všetci sa tešili, že už to čoskoro bude na svete, iba mladá mamička prekvapila pána primára žiadosťou, či by sa nedalo urobiť, aby sa to narodilo až na druhý deň. Keďže vzhľadom na pokročilý stav pán primár nesúhlasil, zobrala do ruky pohár s DV a poprosila: „Vodička, prosím ťa, zariaď, aby sa to narodilo až zajtra!“ Krátko nato kontrakcie prestali a dieťatko sa narodilo o ½ jednej po polnoci.

      Už vyše 30 rokov mám paradentózu, asi pred piatimi rokmi to už začalo byť vážnejšie a predvlani mi zubár doporučil dať si vytrhať všetky horné zuby a nechať si urobiť kompletnú protézu. Tohoto roku v máji som bol na preventívnej kontrole a zubár s počudovaním skonštatoval, že „paradentóza je stabilizovaná“.
Žeby to bolo tým, že od marca si pri umývaní zubov používam diamantovú vodu a zakaždým jej poviem: „Vodička prosím ťa, chcem mať pevné a zdravé zuby“?

máj 2005

      Izbové kvety u Nagymamy rozkvitli do doteraz nevídanej krásy. A to „náhodou“ práve odvtedy, čo ich začala zalievať diamantovou vodou. Vodu samozrejme porozdávala aj kamarátkam a všetky sa tešia z dovtedy nebývale krásnych kvetov.

      Boli sme navštíviť môjho švagra, čerstvého obyvateľa penziónu pre dôchodcov. Je to starý „neveriaci Tomáš“ a na DV sa pozeral všelijako podozrievavo. Keď sme mu nejako vysvetlili, že tá voda má takú vlastnosť, že sa dá programovať - teda že ak ju poprosíme o niečo, zariadi, aby sa okolnosti vyvíjali tak, aby sa naše želanie mohlo čo najskôr splniť (pravda, ak je to tak správne). Keď to pochopil, práve sedel oproti nám na koberci, a oči sa mu zablysli. Kľakol si na kolená (aj keď sme mu vysvetľovali, že to nemusí tak preháňať), zobral si šálku medzi ruky a poprosil: „Vodička, prosím ťa, buuuuď vodka - a ešte aj koňačik, by sa tam zmestil.“ Upozorňovali sme ho, že to nie sú žiadne žarty, ale ON vraj vie čo robí. Po troške tú šálku vody vypil - opatrne, podozrievavo, neveriacky. O chvíľu však to naňho akosi doľahlo a začal sa náš vypytovať: „Čo ste mi do tej vody dali? Čo ste to so mnou porobili? Veď som ako opitý, vôbec nevládzem vstať!“ Tak sme mu naliali ešte zvyšok DV s tým, aby ju požiadal, nech sa to rýchlo pominie, ale on to odmietol - že vraj „No určite, veď to mám zadarmo!“. Tak mu to chvíľu trvalo, kým mu to povolilo a dovolilo mu vstať zo zeme.

október 2005

     Urobila som test s DV, dala som malej Čelzi (moja fenka) vodu do dvoch misiek. Jedna bola nová, pre ňu neznáma, do tej som dala DV a tá druhá bola jej stará známa miska s vodou z vodovodu. Presne si vybrala DV a ešte som jej strkala naschvál jej misku s vodou z vodovodu, iba ju oňuchala, ale DV pila jedna radosť.

november 2005

    Vykonal som merania veľmi citlivým prístrojom na meranie vodivosti/odporu materiálov. Výsledok je taký, že diamantová voda má nižší odpor, je teda lepší elektrický vodič. Rozdiel v odpore diamantovej vody a normálnej je zhruba 200 kiloohmov.

      DV mi výrazne pomohla zdravotne a na vlastné oči som videl hodnoty ktoré som vlastnoručne nameral ohmmetrom, takže nepochybujem o pravdivosti údajov uvádzaných v časopise LIVE!

     Mal som zaseknutý krk. Pracujem ako vodič a jazdím s pootvoreným oknom aby som bol svieži. Z toho prievanu sa mi však zapálili väzivá v krku a už dva mesiace som cítil bolesť v krajných polohách keď som otáčal hlavu. Po dvoch dňoch pitia vody mi blok povolil.

     Mojej mamke od nej ustupuje Psoriáza, čo je oficiálne neliečiteľná choroba.

Neúspechy (???)

     V časopise Live bolo uverejnené, že jeden neveriaci pán nalial večer tú vodu do svojho bazéna s tým, že keď je taká zázračná tak nech si robí svoje. Ďalší deň si všimol že z bazéna zmizol vodný kameň, ktorý sa pred tým pokúšal odstraňovať rôznymi prípravkami a nešlo to.
     Takýto test som urobil s menším množstvom vody: odobral som desať litrov vody z jazierka a prilial som dva litre DV. Ešte aj dnes po piatom dni je voda stále bez zmien.
      Minulý týždeň som spravil zopár výtlačkov aj Vašich poznatkov a rozdal som ich po rodine, aby si mohli prípadne nejaké skúsiť aj oni. Ako som predpokladal, mužská časť rodiny si hneď skúsila ten kuriózny prípad so švagrom, ktorý sa z toho opil, ale v mojom prípade a v prípade mojej rodiny nevyšlo ani to.

Čím to asi môže byť?

      Spoločným menovateľom želania toho pána s bazénom a kurióznym prípadom švagra je veľká dávka emócií, ktoré do toho programu obaja vložili. To už ale je oblasť telepatického prenosu myšlienok a túžob, teda oblasť nevyjasnená, málo prebádaná, tajomná, pre niektorých hoci aj  magická..., na meranie ktorej naše fyzikálne prostriedky nestačia.

august 2007

      Deti ma naviedli na školácky pokus s kryštalizáciou soli: v pohári s vodou rozpustiť maximálne množstvo kuchynskej soli (nasýtený roztok) a potom nechať spustenú cvernu do tej vody aby sa na nej za pár dní vytvorili kryštáliky soli. Manželku však napadlo, aby som to spravil nie iba s obyčajnou vodou z vodovodu, ale rovnako aj s diamantovou vodou. Rozdiel je vidieť na - jednoznačne v prospech DV (na pravej strane), kde sa vytvorilo podstatne viac kryštálikov soli. Skúste to aj vy a pochváľte sa mi.


6.11.2007 

Chcete mať doma krištále z DV? Mne sa to nechtiac „podarilo“ tým, že som si do fontánky kúpil za dve priehrštia pekných, farebných, polopriesvitných ozdobných „kamienkov“. Na druhý deň som sa divil, kam sa podeli a zároveň mi fontánka začala „kvitnúť“. samozrejme, tie kamienky neboli z kameňa, ale z kamennej soli z akej sa robia tzv. soľné lampy a aké sa používajú v tzv. soľných jaskyniach, kde ľudia chodia inhalovať. Ja to mám teraz doma v spálni a spí sa nám tam ešte lepšie ako predtým. J